HAKKIMIZDA

 

HİSARTAŞ Mühendislik Proje ve Maden Ltd. Şirketi olarak üstün tasarım gücümüz ve deneyimli uzman kadromuz ile başta granit ve mermer olmak üzere her türlü doğal ve suni taşla uygulama sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak yer almaktayız.

Kaliteli ve yüksek donanıma sahip teknik ekip ve yenilenen teknolojiye uygun araçlarımızla projelerin hem imalat hem de uygulama safhalarını büyük bir titizlik ve gayretle yürütmekteyiz. Gelişen inşaat piyasası ihtiyaçları ve yenilenen mimari akımlar doğrultusunda elimizdeki ürün portföyünü zenginleştirmekteyiz.

Kısaca faaliyet alanlarımız: Mekanik ankraj ve harçlı sistem tüm doğaltaş ve suni taş imalat ve uygulamalarıdır.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar hizmetlerimizi emniyet, estetik, ekonomik olma ilkeleri çerçevesinde sürdürmekte, projelerin işleyişinde ve detaylandırılması noktasında birer çözüm ortağı olmaktayız.

Bugün yönetici, teknik ve işçi olmak üzere geniş kadromuzla, tüm modern imkanlardan yararlanarak, gerek mimarlık ofisleriyle gerekse müteahhit firmalarla doğru diyalog içerisinde olabilme çabasındayız. Sektörde olgun bir konumda yer alabilmek için eğitimli, yetkin kişi ve kurumlarla iletişimde bulunmak; öğrendiklerimizi paylaşmak gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle çalışmalarımızın ilk adımından son noktasına kadar hiçbir değerlendirmeyi atlamadan, işbirliği içerisinde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı şiar edindik. Sizlere vaadimiz disiplinli ve uyumlu çalışma, müşteri memnuniyetidir.

Saygılarımızla.

HİSARTAŞ MÜHENDİSLİK

Faruk BULANIKOĞLU (İnş. Müh.)

yükleniyor..